מכון גייט – לימוד אנגלית לחרדים

מכון גייט קיים מזה כעזור, והכשיר מאות רבות של תלמידים לידיעת האנגלית בכול הרמות, אנגלית בסיסית, ואנגלית למתקדמים ברמות שונות.

המכון מותאם במיוחד לציבורי החררדי.

מכון גייט קיים מזה כעשור, והכשיר מאות רבות של תלמידים לידיעת האנגלית בכל הרמות, אנגלית בסיסית, ואנגלית למתקדמים ברמות שונות.

המכון מותאם במיוחד לציבור החרדי. האווירה ותוכנית הלימודים מתאימים לשומרי תורה ומצוות, הלימוד מתקיים בכיתות נפרדות וצוות המורים הינו שומר תורה ומצוות.  הלימודים מתקיימים בכיתות הלימוד של  מכון גייט בירושלים ובבני ברק.

במכון גייט הלימודים נעשים בכיתת לימוד אקטיבית ולא לימוד עצמי מול מחשב, בכיתות עם מספר תלמידים מועט באופן שמאפשר למורה נתינת תשומת לב ראויה לכל תלמיד.

חומר הלימודים הוא בשיטה בין לאומית המותאמת לציבור החרדי, שהוכיחה את עצמה בעולם, וגם אצל בוגרי מכון גייט.

צוות המורים של המכון מורכב ממורים עם נסיון בהוראה במוסדות אקדמיים מהשורה הראשונה, הלימודים הם תוך שימת דגש על תרגול שיחות, דבר המקנה בטחון בדיבור ויכולת תקשורת מיטבית.

התלמידים של המכון באים מכל רמות הציבור והעיסוקים, צעירים שבאים להשתלם בלימוד האנגלית, אנשים בוגרים שרוצים לשפר את התקשורת שלהם, וכן ראשי ישיבות וראשי מוסדות שצריכים את ידיעת האנגלית עבור הקשר עם התורמים.

בנוסף, מכון גייט מקיים גם תכניות לימוד עבור ארגונים ומוסדות, או עסקים וחברות המעוניינים לשפר את ידיעת האנגלית של העובדים, ישנה אפשרות כי לימודים אלו יתקיימו בבית הארגון או העסק. בין לקוחותינו נמנים ארגון "יד שרה", קמ"ח ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

בוגרים ממליצים